KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498327
nr 1249 8327
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålning, Ansikte. Signerad. Olja på duk, 55x57 cm
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Utrop:
600 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:16:50